O společnosti

Společnost Final-obaly s.r.o. vznikla projektem odštěpení ze společnosti Final s.r.o. v roce 2016.

Původní společnost Final s.r.o. byla založena v roce 1992 s podnikatelským záměrem poskytovat komplexní obchodní služby v oblasti prodeje, zpracování a úpravy přírodních a umělých střev.

V roce 1996 jsme provedli restrukturalizaci společnosti Final na dvě samostatná hospodářská střediska.

Středisko 1 se začalo zabývat výrobou, velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalového materiálu pro průmysl, obchod a catering.

Středisko 2 zůstalo u původního podnikatelského záměru, tj. úprava a prodej umělých a přírodních střev.

Nově vzniklá společnost Final-obaly tak přímo navázala na činnost střediska 1 společnosti Final, kdy za téměř 25 let působení v oblasti obchodu a výroby jsme se vypracovali ve stabilní a dynamickou společnost, která je silným partnerem v oblasti obchodu s obalovými materiály pro automotive průmysl, obaly pro gastro a party program a spotřebním materiálem pro kancelář a hygienu.

Ve vlastním areálu v Příšovicích máme k dispozici kryté skladovací prostory 5 000 m2. Jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům komplexní servis v oblasti balení - od návrhu obalu přes výrobu vzorků až po dodání sériové výroby. K tomu nám slouží vlastní dopravní prostředky od dodávek až po tahač návěsů. Můžeme tedy nabízet dodávky v režimu „just in time".

V naší nabídce zboží a služeb naleznete vše na jednom místě tzv. „one-stop-shop" pro všechny, kdo potřebují řešit otázku obalů, dodávek hygienických a kancelářských potřeb, dále materiálu pro catering, obchod a rychlé občerstvení.

Společnost má zavedený certifikovaný systém managementu jakosti dle normy ISO 9001:2016.

Více informací naleznete v jednotlivých kategoriích, u našich obchodníků nebo přímo v naší prodejně se vzorkovnou.

Přejeme hezký den.

Final-obaly s.r.o., Příšovice 283, 463 46 Příšovice, objednavka@finalsro.cz, +420 485 177 065